Installeren welpen 2017
Het is een tijdje geleden dat er welpen zijn geïnstalleerd, er zijn weer een paar leden bijgekomen, die nog niet officieel bij de groep horen. Daarom gaan wij op 4 februari maar eens installeren.
Om half 10 staan de lijdingx al klaar op het gebouw, de tekst te leren. Nadat er een spoedcursus is gegeven komen ook de eerste welpen op het gebouw. Maar op deze gelegenheid moet ook gegeten worden, dus hebben we ook koekjes gebakken.
Dan druppelen ook de ouders binnen, het feest kan beginnen. De leiding is nog zenuwachtiger dan de welpen, dus trappen zij maar af. Mike durfde wel als eerste, daarna kon de rest van de lijdingx het goede voorbeeld volgen. Mike, Bram, Jeffrey en Sami hebben beloofd om een goede welpenleiding te zijn.
Daarna waren de welpen aan de beurt. Milan, Sill, Niels, Stefani, Daan, Jip, Kato, Sil, Quentin, Tom en Jasper hebben beloofd om een goede welp te zijn, we kunnen op ze rekenen.
Nu de welpen en welpenleiding geinstalleerd zijn, horen zij ook bij de groep, de koekjes kunnen opgegeten worden en de welpen kunnen weer trots naar huis. Ook deze opkomst is weer geslaagd.